ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Макрон заявив, що конфлікт в Україні не є перепоною відносин з Росією

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Січня 2020, 11:16

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що готовий до взаємин з Росією, попри тривалі конфлікти країни з її сусідами, завершення яких «можна чекати довго».

Про це він розповів під час короткого діалогу з журналістом RFI після щорічного звернення президента Франції до преси.

У відповідь на питання, яка подія змусила Еммануеля Макрона змінити ставлення до Владіміра Путіна і виступити за перегляд відносин з Російською Федерацією, президент Франції відповів, що це було плодом довгих роздумів.

«Я б не сказав, що це була особлива подія серед інших. Це було дозріле рішення, історична і стратегічна переконаність», — сказав Еммануель Макрон.

На питання, як президент Франції збирається будувати стосунки з Росією, яка проводить військові дії зі своїми сусідами, Макрон відповів: «Росія захопила країну, і ми вжили заходів. Ми на шляху розв’язання заморожених конфліктів. Але якщо чекати вирішення всіх заморожених конфліктів для того, щоб рухатися вперед, то можна чекати довго».

Еммануель Макрон також підкреслив, що після «нормандського саміту», який пройшов у Парижі 9 грудня, відбувся «історичний обмін» полоненими між Росією та Україною, і потрібно продовжувати настільки ж плідну роботу з врегулювання конфлікту.

Читайте нас в Telegram