ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майже 20 тисяч учасників АТО/ООС та членів їхніх родин із Дніпропетровщини отримали грошову допомогу

16 Січня 2020
Майже 20 тисяч учасників АТО/ООС та членів їхніх родин із Дніпропетровщини отримали грошову допомогу

На таку матеріальну підтримку з обласного бюджету виділили 73,5 млн грн. Про це розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Підтримуємо бійців та їхніх рідних, які опинилися у скрутному становищі. Або через серйозну хворобу, або через невідкладну потребу в розв’язанні матеріально-побутових проблем, – зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. – Торік грошову допомогу отримали майже 6 тис. бійців та понад 13,3 тис. членів їхніх родин. 

Загалом протягом 2019 року учасники АТО/ООС із Дніпропетровщини отримали 73,5 млн грн. Сума одноразової допомоги дорівнювала від 1 до 10 тис. грн.

В управлінні з питань учасників АТО розповіли кореспонденту АрміяInform, як її одержати та які документи потрібно принести.

– Щоб отримати грошову підтримку, заявнику-мешканцю області необхідно зібрати відповідні документи та звернутися до районного відділення соціального захисту населення, – повідомили спеціалісти управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА. – У тих, хто проживає в обласному центрі, є можливість, після збору документів, принести їх у будні дні до відділу звернень громадян облдержадміністрації. Там нададуть зразок заяви на отримання допомоги та підкажуть, як її заповнити. Потім документи відправлять до обласного управління соціального захисту населення, де комісія їх розгляне, зробить висновок та визначить суму грошової допомоги окремо для кожного заявника.

Матеріальну допомогу виділяють один раз на рік. На отримання коштів мають право претендувати учасники АТО/ООС, а також члени сімей загиблих захисників України. Стосовно документів, які необхідно представити, то їхній перелік для цих категорій громадян дещо відрізняється.

Так, для отримання матеріальної допомоги від Дніпропетровської ОДА учасники АТО/ООС надають копії паспорта, ідентифікаційного коду, довідки про участь в АТО, посвідчення УБД, інваліда війни, довідки про склад сім’ї, про доходи або пенсію всіх зареєстрованих членів сім’ї (з податкової для осіб, які не працюють), довідка від лікаря про захворювання із зазначенням діагнозу та необхідного лікування, виписний епікриз або акт обстеження матеріально-побутових умов, а також (за наявності) документ про поранення, контузію, травму, які пов’язані із захистом Батьківщини.

У пакет документів членів сімей загиблих героїв, окрім вищеперерахованого, входить також копія посвідчення члена сім’ї загиблого учасника АТО, свідоцтво про смерть, а також довідка, що пов’язує загибель учасника АТО із захистом Батьківщини. 

– У будь-якому разі, якщо виникають питання, за довідковою інформацією можна звернутися до управління з питань учасників АТО, за адресою: м. Дніпро, проспект О. Поля, 1 або за телефоном 068 679 89 61, – зазначили спеціалісти Дніпропетровської облдержадміністрації.

 

12

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини, Соціальний захист