ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Контррозвідка блокувала розкрадання військового обладнання зі стратегічних підприємств

27 Січня 2020, 10:55
Контррозвідка блокувала розкрадання військового обладнання зі стратегічних підприємств

Контррозвідники Служби безпеки України блокували механізм розкрадання товарів військового призначення з військових частин регіону та підприємств оборонно-промислового комплексу на Львівщині. Як повідомляє пресслужба відомства, оперативники спецслужби встановили, що до угруповання входили співробітники однієї з військових частин.

Разом зі спільниками зловмисники організували оборудку з викрадення запчастин та комплектуючих до бронетехніки. За інформацією СБУ, потім вони планували нелегально переправити вкрадене через державний кордон України.

«Контррозвідники провели 11 обшуків у Львові та області за місцями проживання фігурантів кримінального провадження, а також зберігання товарів військового призначення», — повідомляє СБУ.

Зазначається, що під час слідчих дій було виявлено та вилучено значну кількість військових приладів нічного бачення, радіостанції, трансмісії, балансири, катки, деталі гусеничних стрічок, електродвигуни допоміжних систем та інші деталі до бронетехніки. Як пише пресслужба СБУ, встановлено, що «серійні номери на частині виявлених деталей пошкоджені».

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України