ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сухопутних Військ ЗСУ зустрівся з начальником штабу Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО

18 Січня 2020
Командувач Сухопутних Військ ЗСУ зустрівся з начальником штабу Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО

17 січня відбулася зустріч командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського з начальником штабу Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО генерал-майором Джоном Медом. Про це повідомляє Пресслужба Командування Сухопутних військ ЗС України.

Командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський подякував Збройним Силам Великої Британії за підтримку та практичну допомогу, яку британські друзі надають нашій армії у цей важкий для України час війни. Зокрема, у ході розмови обговорили напрями розширення консультативно-дорадчої та матеріально-технічної підтримки. Зокрема генерал-лейтенант Олександр Сирський сказав наступне:

– Допомога, яку нам надають Збройні Сили Великої Британії – це дієва практична співпраця з підготовки військовослужбовців та підрозділів Збройних Сил України, яка допомагає Україні у боротьбі за свою незалежність у цій війні. Крім того, користуючись нагодою, хочу відмітити професійну роботу інструкторів навчально-тренувальної місії «Орбітал». На сьогодні це дійсно важливий вклад Збройних Сил Великобританії – про що, свідчить успішне виконання бойових завдань підрозділами Сухопутних Військ у районі проведення Операції об’єднаних сил.

Начальник штабу Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО генерал-майор Джон Мед зі свого боку у вітальному слові відзначив мужність українських військових у боротьбі за незалежність свого народу. Він підтвердив подальшу підтримку існуючих програм підготовки.

На завершення зустрічі командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський підкреслив, що сьогоднішня зустріч ще раз підтверджує – ми знаходимося на правильному шляху, і всі наші зусилля в сфері військового співробітництва та спільної підготовки підрозділів повинні бути спрямовані на підвищення рівня взаємної довіри, дружби та процвітання наших держав.

Читайте нас в Telegram
Новини