Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Команда військового коледжу ВІТІ отримала приз глядацьких симпатій на волейбольному турнірі

6 Січня 2020
Команда військового коледжу ВІТІ отримала приз глядацьких симпатій на  волейбольному турнірі

У традиційних щорічних волейбольному турнірі пам’яті героїв АТО/ООС взяли участь близько ста учасників. До складу десяти команд увійшли учнівська та студентська молодь, вихованці військово-спортивних клубів, представники силових структур.

Захід відбувся у рамках всеукраїнського проєкту «Спорт єднає». Його ініціаторами та організаторами стали полтавський центр здоров’я «Спорт для всіх», обласна спілка ветеранів бойових дій, командування військових частин гарнізону та керівництво Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Збройні Сили на турнірі представила команда курсантів  імені Героїв Крут.

Як зазначив начальник фізичної підготовки закладу майор Ростислав Феніч, воїни-зв’язківці брали участь у цьому престижному турнірі вперше. Але курсанти склали гідну конкуренцію досвідченим спортсменам, проявили високий командний дух та злагодженість дій.

Високий потенціал молодої команди відзначили і суддівська колегія, і суперники. Підтвердженням цьому став приз глядацьких симпатій за безкомпромісну гру та волю до перемоги.

– Сьогодні хлопці  отримали чудовий майстер-клас від майстрів волейболу та опанували нові прийоми гри, – відзначив член оргкомітету змагань майстер спорту Олег Бариш. – Вони знайшли багатьох нових друзів та прихильників як серед однолітків, так і учнівської молоді.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини