ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Колишній голова ОБСЄ: Росію чекають дальші санкції Євросоюзу

23 Січня 2020
Колишній голова ОБСЄ: Росію чекають дальші санкції Євросоюзу

Міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак, який у 2019 році був головою ОБСЄ, упевнений, що ЄС не буде знімати санкції з Росії найближчим часом. Як повідомляє Укрінформ, про це політик заявив на «Українському сніданку» в Давосі.

Коли модератор заходу запитав, чи залишить Європа санкції, Лайчак дав чітку відповідь: «Так».

Словацький міністр зазначив, що після проведення в грудні в Парижі саміту в «нормандському форматі» та деяких кроків на виконання досягнутих там домовленостей, «наразі ми не відчуваємо атмосферу продовження, ситуація знову неоднозначна».

– Нині не можна зупинятися і «давати інтерпретації» тому, про що було домовлено. Імплементація Мінських угод — це єдина програма і платформа, яка в нас є, – сказав Мирослав Лайчак.

Він підкреслив, що уряд України має повністю контролювати свою територію та свій кордон, щоб вибори на Донбасі відбулися чесно і відкрито, а міжнародна спільнота має надавати підтримку в досягненні цих цілей. Він переконаний, що Україна повинна залишатися на порядку денному всіх міжнародних органів.

Нагадаємо, що перші економічні санкції проти Росії за незаконну анексію Криму і дії з дестабілізації на сході України Європейський Союз запровадив у липні 2014 року. У вересні 2014 року ці санкції були посилені. У березні 2015 року Європейська рада пов’язала дію обмежувальних заходів з невиконанням Росією Мінських домовленостей. Відтоді кожні пів року ЄС розглядає питання щодо продовження економічних санкцій проти РФ.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України