ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кавер-версія популярної класичної музики для війська

30 Січня 2020
Кавер-версія популярної класичної музики для війська

Композиції класичної народної та сучасної естрадної музики прозвучали сьогодні у стінах Міністерства оборони України у виконанні Академічного камерного хору «Хрещатик».

Зала не залишилася байдужою до популярної народної пісні, яку виконав і на власний смак опрацював колектив. Вони створили власні програми, мініспектаклі хорового театру, які зацікавлюють сучасну публіку.

— Ми намагаємося створювати унікальні програми з театралізованими діями. У нас потужний за своєю працездатністю ансамбль, чудові солісти. Два місяці тому готували оперу «Галька» Станіслава Монюшка. Уявіть собі, що в оперному театрі її готують рік, а ми це зробили за два тижні, причому польською мовою, — розповів генеральний керівник хору Андрій Воїнов.

Хор «Хрещатик» — вельми популярний серед сучасних українських композиторів.

— На цьому концерті прозвучало кілька творів композиторки Ганни Гаврилець. Фантастичну композицію «Полечко, поле» авторка спеціально підготувала для нашого колективу, — додав Андрій Юрійович.

На початку лютого реалізуємо нову програму, створену за віршами Павла Мовчана на музику Олександра Яковчука. Також у цьому місяці для широкої публіки відбудеться концерт у камерному залі Будинку актора, де хор звучить найефектніше.

Колектив «Хрещатика» неодноразово виступав у районі бойових дій на Сході України.

— Сьогодні я почув не зовсім стандартне виконання пісень для сучасного хору. Гадав, що це буде більш класичний концерт, — розповів начальник оркестру військового інституту імені Тараса Шевченка Юрій Копач. — Але сучасні хіти виконано в новітньому аранжуванні. Хор сприймається по-іншому, адже він не просто стоїть, а й застосовує прийоми хореографії. Нині слухача потрібно чимось дивувати…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
MilitaryArt, Новини, Події