ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хто профінансує цілодобову роботу Спостережної місії ОБСЄ на Донбасі?

20 Січня 2020, 16:51
Хто профінансує цілодобову роботу Спостережної місії ОБСЄ на Донбасі?

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з чинним головою ОБСЄ Еді Рамою. Як повідомляє Урядовий портал, політики обговорили збільшення фінансування моніторингової місії в Україні для забезпечення цілодобового спостереження «24/7».

— Необхідно, аби Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ здійснювала спостереження безпекової ситуації в режимі 24/7. Це потребує збільшення її бюджету. Ми розраховуємо, що під час головування Албанія приділить увагу просуванню цієї ідеї поміж інших держав-учасниць та ініціює проведення відповідних перемовин, — сказав Олексій Гончарук.

Він також наголосив на важливості роботи структур ОБСЄ не лише на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях Донецької та Луганської областей, а й у тимчасово окупованому Криму та додав: «Місія ОБСЄ повинна ефективно протидіяти злісним порушенням прав людини з боку Росії на тимчасово окупованих територіях України».

Крім того, в повідомленні пресслужби Кабінету Міністрів зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили також двосторонні відносини України та Республіки Албанія.

— Наша мета — посилення двосторонньої співпраці України та Албанії. Ми вітаємо згоду албанської сторони на відкриття на її території українського посольства та готові затвердити відповідний запит, який ми отримали минулого місяця від Албанії. Сподіваємося на відкриття посольств у найближчі місяці , — сказав Гончарук.

Сторони також обговорили укладення Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Албанією. Прем’єр-міністр Албанії висловив готовність держави укласти відповідний документ.

Раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко обговорив із головою ОБСЄ взаємодію у рамках СММ на Донбасі та очікувані українською стороною додаткові зусилля місії.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України