ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Голос України» лунатиме у військах

8 Січня 2020
«Голос України» лунатиме у військах

250 примірників видання щомісяця отримуватимуть бійці-піхотинці, десантники та військовослужбовці, які проходять навчання та бойове злагодження у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Група енергетичних компаній, засновником якої є заслужений енергетик України Зиновій Козицький, спонсорувала передплату газети Верховної Ради України «Голос України» для військовослужбовців військових частин, що дислокуються на Львівщині.

Передав військовим сертифікат про передплату власний кореспондент газети «Голос України», учасник бойових дій на Сході, автор пригодницьких романів офіцер запасу Богдан Кушнір.

— Солдату потрібно мати найбільш надійне джерело інформації про події в країні та за її межами. Особливо у польових умовах, коли Інтернет не доступний. Газета багато пише про життєдіяльність військових колективів, про події на Донбасі. А також друкує чимало інформації про пільги для військових, — говорить Богдан Кушнір. — Паперові видання не втратили своєї актуальності. Особливо на тлі того, що військові видання припинили своє існування ще рік тому. А «Голос України» намагається втримати та розширити цю нішу в інформаційному просторі. У планах редакції — ширше висвітлювати події на Сході України, більше показувати процеси, що тривають у війську.

Богдан Кушнір проходив службу під час мобілізації. Зокрема до відправлення на Донбас йому доводилося проходити навчання та бойове злагодження на Львівщині.

— Я бачив, з яким інтересом солдати досі читають класичну паперову пресу. І потреба у свіжій об’єктивній інформації нікуди не зникає. Наша місія — забезпечувати бійців інформацію, бо хто проінформований, як говориться, той є озброєний, — зазначає Богдан Кушнір.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини