ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Глава МЗС запропонував іноземним радникам долучитися до розроблення програми розвитку ЗСУ на період до 2025 року

30 Січня 2020
Глава МЗС запропонував іноземним радникам долучитися до розроблення програми розвитку ЗСУ на період до 2025 року

Учора, 29 січня, Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко прийняв делегацію стратегічних радників високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Про це повідомляє  пресслужба МЗС.

Під час зустрічі міністр Пристайко підкреслив важливість консультативно-дорадчої допомоги для підвищення ефективності заходів з оборонної реформи в Україні, насамперед з їхньої пріоритетності та забезпечення координації.

«Глава МЗС запропонував долучитися до розроблення державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2025 року та оновлення Стратегічного оборонного бюлетеня України», — розповіли в МЗС.

Також Пристайко наголосив на необхідності посилення присутності військово-морських сил країн-членів НАТО в Чорному морі.

Делегація радників підтвердила готовність надавати подальшу підтримку оборонної реформи та врегулювання проблемних питань, що впливають на національну безпеку України.

Довідково: Радники стратегічного рівня входять до складу Консультативно-експертної групи Комітету реформ Міноборони та ЗС України (Defence Reform Advisory Board — DRAB), до складу якої входять по одному представнику від США, Канади, Великої Британії, ФРН, Польщі та Литви. Група радників запрошена для участі в засіданні Північноатлантичної ради НАТО щодо інформування про стан проведення оборонної реформи в Україні 3-4 лютого 2020 р.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України