ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з делегацією НАТО

18 Січня 2020, 11:02
Генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з делегацією НАТО

Збройні Сили України та Сили реагування #НАТО: партнерство спільних дій – 17 січня заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з делегацією НАТО на чолі з начальником штабу Об’єднаного корпусу швидкого реагування Сил реагування НАТО генерал-майором Джоном Мідом.

– Збройні Сили України вдячні представникам ЗС Великої Британії за ґрунтовну підготовку українських військовослужбовців за стандартами НАТО. Я неодноразово пересвідчувався у високому рівні підготовки та бойової готовності підрозділів та особового складу ЗС України, залучених до виконання завдань в районі Операції об’єднаних сил, які перед цим пройшли підготовку з інструкторами операції «ОРБІТАЛ», – відзначив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Велика Британія надає надзвичайно важливу підтримку на військовому рівні у час оборони України від російського агресора.

Під час зустрічі сторони обговорили питання курсової підготовки особового складу Об’єднаного оперативного штабу ЗС України із залученням інструкторів Об’єднаного корпусу швидкого реагування Сил реагування НАТО перед направленням до виконання завдань у район проведення Операції об’єднаних сил та стан підготовки особового складу ЗС України, який планується залучити до Сил реагування НАТО (NRF).

Генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував представників НАТО про процеси трансформації ЗС України й виконання завдань із підвищення взаємосумісності та впровадження стандартів НАТО в ЗС України і безпекову ситуацію в районі проведення #ООС.

Також заступник начальника Генерального штабу ЗС України наголосив, що начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України визначено поглибити вивчення англійської мови та особливо звернути увагу на зміни у системі військової освіти та курсової підготовки, зокрема навчання молодих представників офіцерського і сержантського складу у навчальних закладах країн-партнерів НАТО.

Стежте за нами в Instagram
Новини