ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Флотський курсант – призер чемпіонату з бразильського джиу-джитсу

21 Січня 2020

У Миколаєві пройшов відкритий чемпіонат області з бразильського джиу-джитсу «Кубок Корабелів».

180 спортсменів з усієї України впродовж  дня демонстрували найкращі навички та вміння у відносно молодому бойовому мистецтві з японським корінням.

Окрім звичайного поділу на вікові та вагові категорії, введено поділ і за рівнем майстерності. Тобто окремо змагалися як досвідчені спортсмени, так і новачки. Зроблено це для того, щоб ті, хто тренується недавно, змогли спробувати себе і поборотися приблизно з рівними за досвідом суперниками. До того ж, запросили одних із найкращих суддів України, а турнір провели за Всесвітньою програмою для проведення чемпіонатів Smoothcomp.

Серед переможців виявився і курсант Інституту Військово-Морських Сил Родіон Булатов. Хлопець у запеклій боротьбі виборов почесне третє місце.

До слова, майбутній офіцер уже не вперше бере участь у подібних змаганнях та навіть посів третє місце в рейтингу UFBJJ у своїй категорії за результатами змагань 2019 року.