Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Електронна платформа Е-ветеран запрацює до 2021 року – Коляда

23 Січня 2020

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда заявляє, що електронна платформа Е-ветеран запрацює до 2021 року, про це вона розповіла в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

– Я сподіваюся, що до 2021 року або на початку 2021 року ветерани вже зможуть користуватися онлайн-послугами, – сказала вона, відповідаючи на запитання, коли почне функціонувати Єдиний державний реєстр ветеранів війни, а також, коли буде реалізована і запрацює електронна платформа «Е-ветеран».

За її словами, на цей момент готове технічне завдання, а також є фінанси, які надані міжнародними партнерами, і міністерство вступає в практичну стадію виконання завдання.

– Ми не будемо в цьому плані вигадувати новий велосипед, ми візьмемо ті бази і реєстри, які вже є в наших колег, наприклад, доволі хороша база людей з інвалідністю в Мінсоцполітики. Ми візьмемо її, зробимо апгрейд своєю специфікою і підемо більш швидким шляхом, – заявила Коляда.

Що стосується відкриття регіональних центрів психосоціальної адаптації ветеранів «Ветеранський простір», то вона зазначила, що такі центри в усіх областях з’являться протягом п’яти років.

– Я не кажу, що це триватиме всі 5 років. Якщо нам вдасться це зробити за 2020–21 рр. – це буде чудово, ми намагатимемося прискорити це. Нині в нас є методики, є затверджений стандарт надання такої допомоги, а також чотири пілоти. Тепер треба їх протестувати і протягом цього року зробити так, щоб ці ветеранські простори були відкриті вже за рахунок бюджетних, а не донорських коштів, як сьогодні, – заявила Коляда.

Нагадаємо, 14 серпня Кабінет Міністрів України схвалив положення про Єдиний державний реєстр ветеранів війни.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України