ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ексватажок бойовиків Гіркін вийшов на акцію проти Путіна у Москві

26 Січня 2020, 15:19
Ексватажок бойовиків Гіркін вийшов на акцію проти Путіна у Москві

У Москві під адміністрацією президента РФ в суботу, 25 січня, активісти влаштували акцію протесту через рішення російського лідера В. Путіна внести зміни до конституції країни. В акції взяла участь майже сотня людей, вони вимагали від влади призначити референдум з цього питання.

Втім, неочікуваним є те, що серед активістів опинився колишній «міністр оборони» так званої «ДНР» Ігор Стрєлков (Гіркін). Його зафіксували камери російської служби «Радіо Свобода».

Свою участь в акції Гіркін встиг прокоментувати. Він сказав, що вважатиме Путіна узурпатором влади, якщо він не виконає вимог про референдум.

«Навіть не дочекавшись закінчення свого чергового терміну він проводить реформи, які ніяк не залежать від народу й роблять владу ще відірванішою від народу. Кожна розумна людина розуміє, що країна згниває і дії, які зараз мають місце, націлені на подальшу консервацію цієї гнилі, щоб вона у жодному разі не вийшла на жоден шлях розвитку», – заявив колишній ватажок терористів.

Також в акції взяли участь представники російських лівих сил – «Левого Фронта», «Другой России», «Руху Новоросси» – зокрема, Сергія Удальцова, його соратника Леоніда Развозжаева і полковника ГРУ у відставці, який звільнився в минулому році з колонії, Володимира Квачкова.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України