ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Едельвейси» кличуть земляків на контракт

29 Січня 2020, 19:41
«Едельвейси» кличуть земляків на контракт

За минулий рік понад девять сотень громадян України з Рівненщини направлено до військових частин для проходження військової служби за контрактом.

Рівненський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців прагне покращити ефективність інформування щодо переваг служби за контрактом як дієвої перспективи працевлаштування. Аби досягти такої мети, до обласного центру прибули 11 груп військовиків сержантського і старшинського складу від Десантно-штурмових військ, ВМС та більшості бригад оперативного командування «Захід» Сухопутних військ.

 

Воїни з бойовим досвідом на сході України відвідають центри зайнятості, місцеві навчальні заклади, щоб продемонструвати відеоролики, друковану промопродукцію з відповідною інформацією про переваги служби в ЗСУ, перспективи надійного працевлаштування, отримання хорошого соціального пакету, оплачуваних відпусток, безкоштовного медзабезпечення, грошової винагороди за участь у бойових діях тощо.

Старший мобільної вербувальної групи від 10-ї гірсько-штурмової бригади молодший сержант Юрій Світоховський – командир гармати. До цього був кулеметником і навідником. Боєць родом із селища Зоря, що на Рівненщині. З початку неоголошеної війни на сході України взяв до рук зброю як доброволець штурмового батальйону «Айдар». Згодом підписав контракт саме у «десятці», бо після створення цієї військової частини у 2015-му, туди перейшло чимало його побратимів.

– Наша бригада не така, як інші – вона штурмова. Військова служба тут цікава, хороший соцпакет, а грошове забезпечення вище, ніж в інших військових частинах Сухопутних військ. Саме тому і бажаючих вступити до родини «Едельвейсів» буде чимало, ‒ упевнений Юрій Світоховський.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Репортаж