ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Динамівці провідали поранених бійців

23 Січня 2020
Динамівці провідали поранених бійців

Легенда ФК «Динамо» (Київ) Володимир Мунтян та фан-клуб «біло-синіх» на чолі з його президентом Сергієм Михайленком провідали воїнів, які проходять реабілітацію в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь». Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Динамо» (Київ).

Поранені бійці були приємно здивовані такому візиту й подякували за підтримку і за те, що не залишили їх без уваги. Цього разу футболісти подарували воїнам м’ячі, динамівське екіпірування, клубні журнали «біло-синіх», книги про легендарних гравців «Динамо». А військові навзаєм вручили представникам клубу на пам’ять книгу про героїв України зі своїми підписами.

– Вкотре київське «Динамо» приїхало навідати наших воїнів… Хлопці люблять футбол, з Володимиром Мунтяном ділилися враженнями від гри «Динамо» і ставили йому запитання про поточні виступи «біло-синіх». «Динамо» обов’язково їх запросить на матчі, і вони зможуть на власні очі побачити якісний футбол нашої команди. Дуже сподіваємося, що це їм допоможе одужати. Нам приємно спілкуватися з хлопцями. Бажаємо їм удачі! З бійцями на зв’язку завжди, у них є мій номер, вони іноді звертаються з проханнями, наприклад, подарувати м’ячі з автографами динамівців для дітей. Ми, звісно, їм допомагаємо, – зазначив Сергій Михайленко.

Сергій Михайленко передав захисникам України вітання від президента «Динамо» Ігоря Суркіса, а Володимир Мунтян побажав якнайшвидшого одужання пораненим.

Читайте нас в Telegram
Новини, Події, Реабілітація, Спорт