ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До законопроєкту про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» подано 84 поправки

29 Січня 2020, 18:28

На етапі підготовки до другого читання законопроєкту про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», № 2343 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=67225, відбулося засідання спільної робочої групи під головуванням голови підкомітету по соціальним питанням у сферах національної безпеки і оборони Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Максима Березіна та голови підкомітету з питань соціального захисту прав ветеранів Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Анатолія Остапенко, повідомляє АрміяInform.

У засіданні взяли участь: народні депутати, представники Офісу Президента України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, РНБО, Міністерства оборони, Генерального штабу ЗС України, МВС, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Міністерства фінансів, представники міжнародних організацій (зокрема, офіційне представництво НАТО в Україні), представники благодійних та громадських організацій.

Під час обговорення зазначалося, що 14 січня законопроєкт № 2343 Верховна Рада прийняла за основу зі скороченням строку підготовки. Він передбачає внесення змін до чинного Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» з метою уточнення окремих питань реалізації прав та соціальних гарантій військовослужбовців.

Суб’єкти права законодавчої ініціативи мали можливість подати свої поправки та пропозиції до законопроєкту до 21 січня. Усього народні депутати подали 84 поправки і пропозиції. Усі вони будуть розглянуті на засіданні профільного комітету – Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

У форматі обговорення представники відомств та міністерств висловили свої аргументовані позиції та пропозиції до законопроєкту № 2343 на етапі його підготовки до другого читання.

Читайте також:

Депутати ухвалили законопроєкт щодо збільшення окладів військовим та надання додаткових відпусток  https://armyinform.com.ua/2020/01/deputaty-pryjnyaly-zakonoproyekt-shhodo-zbilshennya-okladiv-vijskovym-ta-nadannya-dodatkovyh-vidpustok/

«Бюрократичний Олімп» квартирного обліку https://armyinform.com.ua/2020/01/byurokratychnyj-olimp-kvartyrnogo-obliku/

Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист