ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До виконання завдань військової розвідки залучатимуть Нацгвардію

29 Січня 2020, 11:58
До виконання завдань військової розвідки залучатимуть Нацгвардію

На брифінгу щодо загроз реформи розвідувальних органів та СБУ під час обговорення законопроєкту про розвідку № 2412-р представник Головного управління розвідки МО України Микола Червоний заявив, що Національну гвардію України залучатимуть до виконання завдань військової розвідки, що займається розвідкою тактичного рівня. Про це передає інформаційне агентство УНІАН.

«Національна гвардія буде залучатися до виконання завдань військової розвідки. Військова розвідка — це зазвичай розвідка тактичного рівня, умовно кажучи, військова, та, що здійснюється військами. Її ведуть усі: танкісти, десантники, піхота, всі ведуть військову розвідку», — зазначив Микола Червоний.

Також він наголосив на потребі ухвалення нового закону про розвідку, а саме схвалення парламентом у другому читанні законопроєкту № 2412-д. Чинний закон про розвідувальні органи України застарів.

«Щодо необхідності прийняття цього закону, то ми вважаємо, що він потрібний. Чинний закон про розвідувальні органи України 2001 року ухвалення», — сказав представник ГУР Міноборони.

Раніше в НГУ запевнили, що не стануть органом розвідки. Так, згідно з законопроєктом про розвідку № 2412-д, який Верховна Рада ухвалила в першому читанні, НГУ не має права бути органом розвідки, втім Нацгвардія є суб’єктом розвідувальної спільноти, а підрозділи розвідки органів військового управління та військових частин НГУ в порядку, визначеному законом, можуть залучати до виконання окремих розвідувальних завдань.

Читайте нас у Facebook
Новини