ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дніпряни вшанували подвиг оборонців Донецького аеропорту

19 Січня 2020
Дніпряни вшанували подвиг оборонців Донецького аеропорту

У Дніпрі в Музеї АТО відбувся вечір пам`яті героїчної оборони Донецького аеропорту «Люди витримали – не витримав бетон».

Запалити свічки пам’яті та вшанувати загиблих хвилиною мовчання прийшли учасники оборони летовища, родичі загиблих, волонтери та активісти.

Із промовою виступив військовий капелан, протоієрей Дмитро Поворотній, який втратив там товариша – боєць 74-го окремого розвідувального батальйону Сергій Іщенко разом з іншими «кіборгами» загинув під час підриву будівлі нового терміналу Міжнародного аеропорту «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва. Поховав друга Дмитро Поворотній лише влітку.

– Зібрали нас тут ті хлопці, які загинули, і ті, що залишилися живими і вистояли. Головне не втрачати віри – щоб не відбувалося ззовні, у політичній площині, чи в чомусь іншому. Не зневірюватися, як не зневірювалися вони там, нести цю віру в нашу Перемогу – той головний мотив, задля якого ми почали у 2014 році опір окупанту. І пам’ятати, що окупанта бити можна, можна навіть тоді, коли немає засобів і сил та фізичних можливостей, але коли є воля – і вони це засвідчили, – зазначив Дмитро Поворотній.

Після церемонії вшанування загиблих відбувся показ документальної стрічки, присвяченої героїчній обороні летовища.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини