ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для військових і родин загиблих захисників відкриють три реабілітаційні центри

20 Січня 2020
Для військових і родин загиблих захисників відкриють три реабілітаційні центри

В Україні планують створити три реабілітаційні центри, у яких надаватимуть допомогу військовим, а також родинам загиблих захисників.

Про це в Житомирі під час спілкування з родинами загиблих військових повідомила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, повідомляє Укрінформ.

– Ми попросили Міністерство охорони здоров’я віддати нам три реабілітаційні центри і проводимо аудит всіх ветеранських шпиталів. Ці центри будемо розвивати за допомогою міжнародних партнерів як спеціалізовані заклади. Вони будуть надпотужними, показовими і якісними, – зауважила Оксана Коляда.
За її словами, один із них, у Циблях на Київщині, буде загального характеру.

У Клевані на Рівненщині заплановано відкриття всеукраїнського центру реабілітації для військових — це буде відділ нейротравм, а центр «Лісова поляна» зосереджуватиметься на захисті ментального здоров’я. – Ми наразі готуємо великий інвестиційний проєкт і шукаємо фінансування на відкриття національного ветеранського шпиталю, який надаватиме допомогу і родинам загиблих, – додала міністр у справах ветеранів.

Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація