ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Центри зайнятості на Житомирщині – стабільні постачальники рекрутів

14 Січня 2020
Центри зайнятості на Житомирщині – стабільні постачальники рекрутів

АрміяІnform неодноразово розповідала про те, як структурні підрозділи Державної служби зайнятості у різних регіонах України сприяють працевлаштуванню колишніх військовослужбовців – як звільнених у запас за вислугою років, так і демобілізованих учасників АТО. Але це – один бік медалі. Чималим є й внесок цієї структури у справу комплектування вітчизняного війська.

Як розповіли у Житомирському обласному центрі зайнятості, починаючи з 2016 року, спільно з військовими комісаріатами регіону служба зайнятості орієнтує тих, хто шукає роботу, на військову службу за контрактом. Протягом цих чотирьох років близько 2100 мешканців області виявили бажання влитися до лав Збройних Сил України, і понад пів тисячі з них вже проходять військову службу за контрактом.

Для популяризації військової служби та працевлаштування безробітних шляхом призову на контрактну службу в підрозділах служби зайнятості проводяться семінари з орієнтації на службу у Збройних Силах України. Зокрема у 2019 році таких семінарів у області пройшло майже 300. Їх відвідало близько 2800 громадян, 640 із яких згодом прийшли до військкоматів. За результатами відбору, 137 із них уклали контракт. В обласному центрі зайнятості зазначають, що відбір у військових комісаріатах стає дедалі прискіпливішим. Якщо на початку, у 2016 році, контрактниками стали 40% скерованих службою зайнятості безробітних, то вже торік контракт уклали понад 20%  від загальної кількості охочих.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини