ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Британське міноборони про відносини із США: «Готуємося до гіршого та сподіваємося на краще»

13 Січня 2020
Британське міноборони про відносини із США: «Готуємося до гіршого та сподіваємося на краще»

На фото: міністр оборони Великої Британії Бен Воллес

Міністр оборони Бен Воллес уважає, що Великій Британії потрібно менше покладатися на США і стати незалежнішою у сфері оборони.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес побоюється, що його країна може залишитися без свого ключового військового союзника США у майбутніх військових конфліктах. Він додав, що протягом останнього року США вивели свої війська із Сирії, а президент Трамп попросив НАТО брати активнішу участь у ситуації на Близькому Сході.

«Британії, можливо, доведеться протистояти у майбутніх конфліктах без допомоги США як свого ключового союзника», — попередив міністр Воллес.

За повідомленням Sky News, яке передає «Укрінформ», на думку британського воєнного міністра, дедалі більш ізоляціоністська політика президента США Дональда Трампа означає, що Великій Британії, можливо, доведеться переглянути стратегічні гіпотези, що лежали в основі її оборонного планування протягом останніх 10 років.

Зазначається, що ця заява Воллеса пролунала на тлі намірів глави уряду Британії Бориса Джонсона здійснити «найглибший перегляд» галузі безпеки, оборони та зовнішньої політики країни з часів «холодної війни».

«Мене непокоїть думка, що США можуть відмовитися від світового лідерства. Це було б погано для всього світу та погано для нас. Ми готуємося до гіршого й сподіваємося на краще», — сказав міністр оборони Великої Британії.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України