ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Армійські стрілки вибороли низку призових місць

17 Січня 2020
Армійські стрілки вибороли низку призових місць

У Львові  більше ніж 300 учасників з м. Києва та низки областей України, а також представники спортивних клубів Збройних Сил України та Національної гвардії виборювали першість у межах відкритого зимового чемпіонату України з пневматичної зброї з кульової стрільби.

Упродовж  особисто-командних змагань, що були організовані на місцях Навчально-спортивної бази Міноборони України,  спортсмени різних вікових і спортивних категорій виконувались вправи у 3-х класифікаціях. А саме – стрільба з пневматичної гвинтівки, стрільба з пістолета та стрільба зі спеціальної гвинтівки по рухомих мішенях.

До речі, в останній класифікації не було рівних представнику бази Ігорю Кізимі,  який виборов дві золоті медалі. Крім того, львівські армійці вибороли «золото» та «бронзу»  у змішаній стрільбі – Поліна Колесникова та Юлія Коростильова відповідно, Вікторія Сухорукова завершила змагання на другій сходинці п’єдесталу, а на третій сходинці в командному заліку стрільби з гвинтівки, перемогу святкувала Тетяна Галкіна. Нагадаємо, що армійські спортсмени є майстрами спорту міжнародного класу і неодноразовими призерами європейських чемпіонатів та світу.

Варто додати, що Національний чемпіонат є одним з етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, що братиме участь в подальшій підготовці до відбіркових змагань та боротьбі за право участі в чемпіонаті Європи, що розпочнеться наприкінці лютого у Польщі.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Спорт