ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Андрій Загороднюк працюватиме у складі оперативного штабу, створеного у зв’язку з авіакатастрофою українського літака в Ірані

8 Січня 2020

За дорученням Президента України при Раді національної безпеки і оборони створено оперативний штаб у зв’язку з авіакатастрофою літака Boeing 737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» поблизу іранського міста Тегеран. Про це повідомляється на офіційному сайті Міноборони.

До складу оперативного штабу увійшли Прем’єр-міністр України, Міністр оборони України, Міністри закордонних та внутрішніх справ, Голови Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Керівництво оперативним штабом здійснює Секретар РНБО.

Керівництво Міноборони та Генерального штабу, а також увесь особовий склад Збройних Сил України висловлює щирі співчуття родичам і близьким загиблих внаслідок цієї жахливої трагедії.

Міністр оборони Андрій Загороднюк повідомив, що оборонне відомство допоможе в організації заходів щодо з’ясування обставин трагедії та надання оперативної інформації.

Читайте нас в Telegram
Новини