Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Американські психологи навчають українських колег

18 Січня 2020
Американські психологи навчають українських колег

На базі Військової академії (м. Одеса) відбулись триденні збори з офіцерами, які займаються психологічним забезпеченням особового складу.

Ще 2016 року представники збройних сил США звернулись до командування ЗСУ з пропозицією надання методичної допомоги офіцерам-психологам. Враховуючи нагальну потребу в психологічній підтримці військовиків у районі операції Об’єднаних сил, а також членів їхніх родин, важливість реабілітаційних заходів для тих, хто повернувся до пунктів постійної дислокації з фронту, було ухвалене спільне рішення військових керівництв двох держав щодо проведення системних тренінгів для військових психологів.

От і цього разу, з 14 по 16 січня, військові фахівці із США провели для українських колег курс з питань когнітивно-поведінкової терапії.

До участі у зборах військових психологів залучили представників усіх видів, родів ЗС України та інших військових формувань. Після їх завершення старший офіцер відділу психологічної підготовки управління психологічного забезпечення ГУМПЗ підполковник Олег Рой вручив учасникам сертифікати про участь у цьому вишколі.

Олег Сидоренко для АрміяInform

Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини