Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Америка поновила військову операцію проти бойовиків «Ісламської держави»

17 Січня 2020
Америка поновила військову операцію проти бойовиків «Ісламської держави»

Американські військові почали операцію проти бойовиків самопроголошеної «Ісламської держави» в Іраку та працюють над якнайшвидшим відновленням навчання іракських солдатів.

Як повідомляє «Голос Америки», один зі співрозмовників, який є представником адміністрації США, повідомив, що спільні операції американських та іракських військових уже почалися, проте поки що не в повному обсязі, як раніше.

Посадовець зазначив, що робота з навчання іракських військових поки не розпочалася, проте це — питання найближчого часу.

Раніше АрміяInform повідомляла про те, що ситуація на Близькому Сході загострилася 3 січня після того, як Пентагон повідомив про операцію, під час якої в районі аеропорту Багдада був убитий іранський генерал Касим Сулеймані.

Ракетний удар по колоні, в якій перебував Сулеймані, був нанесений за наказом президента США Дональда Трампа.

Після цього іракський парламент проголосував за виведення американських військ з країни, а прем’єр-міністр Аділь Абдул-Махді попросив Вашингтон розробити план виведення військ. Але США категорично відкинули цю вимогу. Нині в Іраку проходять службу понад 5 тисяч американських військовослужбовців.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини світу та України