ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Акцію «Брати по крові» прийняли облвійськкомісаріат та бригада тероборони Житомирщини

23 Січня 2020
Акцію «Брати по крові» прийняли облвійськкомісаріат та бригада тероборони Житомирщини

Як повідомляє Територіальна оборона Житомирщини, на благодійна акція «Брати по крові» радо відгукнулися та здали свою кров для різних медичних потреб військовослужбовці обласного військового комісаріату та бригади територіальної оборони Житомирщини. Більшість з них уже неодноразово були донорами України.

«Ми прийняли естафету від Оперативного командування «Захід» та передаємо її військовослужбовцям, резервістам бригади територіальної оборони Полтавської області Полтавський ОВК Полтавський районний військовий комісаріат, а також усім небайдужим громадянам», – повідомляє пресслужба відомства.

Захід всеукраїнської акції «Брати по крові» проводиться в КУ «Житомирський обласний центр крові» та в районах Житомирської області.

Благодійна ініціатива «Брати по крові», яку започаткували Львівський обласний військовий комісаріат та підрозділи територіальної оборони військ Оперативного командування «Захід», набула всеукраїнського масштабу.
Акцію підхопили військові, резервісти, волонтери і небайдужі громадяни.
Варто зазначити, що ідея здачі крові військовими спільно з цивільними громадянами не нова і є поширеною у світі.

Основна мета заходу — популяризація здорового способу життя й організація системи екстреного збору крові у разі виникнення надзвичайних ситуацій, що потребують великої кількості донорської крові.

 

Читайте нас в Telegram
Новини