ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

658 людей допомогли врятувати 56 поранених воїнів

29 Січня 2020
658 людей допомогли врятувати 56 поранених воїнів

У 2019 році донори Дніпропетровщини допомогли врятувати 56 військовослужбовців, які зазнали поранень в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

– Своєю кров’ю поділилися з пораненими захисниками 658 людей, – повідомила головний лікар обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

В обласному центрі небайдужі громадяни для здачі донорської крові та своєчасної допомоги пораненим воїнам зазвичай вишукуються у черги. Так, під час проведення акції з залучення донорської крові «Подаруй життя героєві», яка відбулася наприкінці минулого року, в обласну лікарню імені Мечникова прийшли сотні людей. Серед тих, хто того дня залучився до рятування важкопоранених бійців, були Герой України, почесний донор-волонтер Володимир Ніколаєв, Олімпійська чемпіонка 2012 року з академічного веслування старшина Анастасія Коженкова та військовослужбовці місцевого гарнізону. Разом із багатьма іншими донорами, вони поділитися частиною своєї душі й тіла заради порятунку двох важкопоранених 20-ти річних військовослужбовців.

Того дня Анастасія Коженкова сказала, що прийшла здати кров, адже кожна її крапля дає надію на порятунок життя людей та на їхнє одужання.

За словами лікарів, лише у лікарні імені Мечникова за час проведення АТО/ООС було перелито понад 3 тонни крові та врятовано 3 тисячі людей.

15

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Військова медицина, Новини