ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

1000 євро – на власну справу

9 Січня 2020
1000 євро – на власну справу

У Київській, Львівській та Дніпропетровській областях триває реєстрація на проєкт «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їх сімей».

У рамках цього проєкту з ветеранками та ветеранами проведуть дводенний тренінг, де розкажуть, як почати власну справу та зробити її успішною. Після цього учасники підготують бізнес-плани, за результатами захисту яких зможуть отримати грант до 1000 євро. На ці кошти ветерани придбають необхідне обладнання.

Програма діє із серпня 2019 року. Від початку її реалізації вже понад 260 учасників успішно захистили свої бізнес-ідеї та отримали фінансування від Міжнародної організації з міграції.

Участь у програмі безкоштовна. До неї запрошують учасників бойових дій на сході України, які вже мають власну справу, чи оригінальну ідею для її створення. Координатори  проєкту зазначили, що нині пріоритет надається саме жінкам.

Наступні тренінги відбудуться вже цього місяця. Тож усім бажаючим варто поквапитися з реєстрацією. Заповнити анкету на участь можна за посиланням: http://bit.ly/ГрантиВетеранам.

Дедлайн подачі заявок:

  • Львівська обл. – до 14 січня 2020 р.
  • Дніпровська обл. – до 20 січня 2020 р.
  • Київська обл. – до 25 січня 2020 р.

Деталі щодо часу та місця проведення тренінгів будуть повідомлені лише зареєстрованим учасникам. Контактні особи для подачі заявок та більш детальної інформації: Михайло Чорний – 0962431089 та Олег Озарко – 0681911084.

Проєкт фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції. Виконавчий партнер проєкту – ГО Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист