ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зенітники знищують безпілотники та бронетехніку противника

15 Грудня 2019
Зенітники знищують безпілотники та бронетехніку противника

На Донеччині, в районі відведення важкого озброєння, підрозділи зі складу оперативно-тактичного угрупування «Схід» операції Об’єднаних сил відточують свою майстерність з бойової стрільби з зенітних установок ЗУ-23-2.

Як повідомив заступник командира військової частини, що боронить підступи до населених пунктів Мар’їнка та Красногорівка, до тактико-спеціальних занять залучаються військовослужбовці, які вільні від чергування на бойових позиціях.

− За задумом особовий склад здійснює марш у визначений район та займає вогневі позиції. Для підвищення маневреності зенітна установка ЗУ-23-2 встановлена на базі укріпленого вантажного автомобіля. Під час бойових стрільб армійці відпрацьовують завдання щодо знищення як наземних, так і повітряних цілей. Зокрема,  безпілотних літальних апаратів та бронетехніки умовного противника, − розповів офіцер.

У рамках тактико-спеціальних навчань військові до автоматизму відточують навички з розгортання зенітних установок і управління вогнем розрахунків. Особливу увагу командування військової частини звертає на інженерне обладнання вогневої позиції, її охорону і оборону, швидку зміну позиції, а також суворе дотримання заходів безпеки під час бойових стрільб.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування, Новини