ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завтра в Одесі розпочне свою роботу унікальна фотовиставка «Одна війна – одна нація – два погляди»

18 Грудня 2019
Завтра в  Одесі розпочне свою роботу унікальна фотовиставка «Одна війна – одна нація – два погляди»

В Одесі розпочне свою роботу унікальна фотовиставка «Одна війна – одна нація – два погляди». Це спільний проєкт спеціальних кореспондентів АрміяInform та журналістки міжнародного фотоагентства SIPA PRESS Гаель Жірб.
Відкриття фотовиставки відбудеться 19 грудня о 15:30 в приміщенні 59 Будинку офіцерів за адресою м. Одеса, вул. Пироговська 7/9. Вхід вільний. Побачити роботи військових журналістів можна 19 грудня з 15.30 до 18.00 та 20-21 грудня з 9. 00 до 18.00

До цього експозиція демонстувалася у Києві. Наступним містом, де можна буде побачити унікальні світлини буде Львів.

Декілька світлин із експозиції та їхні історії 

У цьому банкоматі грошей вже не знімеш. До нього не стоять черги за купюрами. Єдині черги тут – з автоматів та кулеметів щоночі, коли московські бойовики починають лізти до наших позицій. Почасту, під прикриттям їхньої канонади по наших позиціях починає працювати ворожий снайпер, маскуючи свої постріли в гупанні вибухів та торохкотінні кулеметних черг. Відкриті ділянки ми перебігаємо швидко, наче поспішаючи на роботу. Втім, це і є наша робота – оберігати цей клаптик української землі від зазіхань ворога. Пєски. Жовтень 2018 року. Окремий мотопіхотний батальйон.

Опанувати власні внутрішні переживання та емоції, подивитись у очі страхам, упоратись із панічними нападами… З цими проблемами рано чи пізно стикається кожен, хто провів не один місяць у окопах. Людська психіка – матерія крихка. Солдатська – не виключення. Хоч цивільним легше думати про бійців, як про людей зі сталі. Ні, ми такі ж як і ви: з плоті та крові. Просто нам не байдуже, що буде з нашою країною. Ми тут, щоби захистити її та вас. Але й у нас є межа фізичної та психологічної витривалості. Після неї – темрява та безвихідь посттравматичного стресового розладу. Бойове поранення, яке не побачиш. На знімку волонтер-психолог благодійних спільнот «Народний тил» та «Повернись живим» Родіон Григорян навчає бійців-піхотинців техніки самоконтролю та стабілізації психоемоційного стану. Осінь 2018 року. Передові позиції на околицях  Авдіївки. Окрема механізована бригада СВ ЗС України.

Читайте нас у Facebook
Новини