ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Затримані «ополченці» відмовляються повертатися в ОРДЛО в рамках обміну

21 Грудня 2019

Кілька десятків «сепаратистів», яких затримали українські правоохоронці та військовослужбовці, відмовилися брати участь у процесі обміну. Російське видання «Коммерсант» отримало від своїх джерел у Тристоронній контактній групі із врегулювання конфлікту (ТКГ) інформацію, що повертатися на територію окремих регіонів Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) не бажає близько 40 осіб.

Серед причин, які назвав співрозмовник, — небажання проживати на території «молодих республік», навпаки — бажання залишитися, спокійно відбути тюремний строк та погасити судимість тощо.

Представники квазідержав «ДНР» та «ЛНР» заявили: «не вірю» та наполягають на підтвердженні добровільної відмови затриманих. Вони хочуть почути такі підтвердження від координатора ОБСЄ Тоні Фріша. За інформацією «Коммерсанта», «ополченці йому довіряють». Проте відомо, що пан Фріш зможе приступити до роботи лише після 25 грудня.

Раніше АрміяInform повідомляла, що переговори про взаємне звільнення («обмін полоненими») відбувалися 18 грудня в Мінську, але вони були зірвані.

План обміну за формулою «всіх на всіх» до кінця року був узгоджений на саміті «нормандської четвірки» в Парижі 9 грудня.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини