ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Законопроєкт про особливий статус ОРДЛО оприлюднений на сайті Верховної Ради

11 Грудня 2019

Верховна Рада України пропонує продовжити дію закону про особливий статус окремих районів Донбасу ще на один рік — до 31 грудня 2020 року. Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться в тексті законопроєкту, який з’явився на сайті Парламенту 11 грудня.

Законопроєкт № 2569 вносить зміни до статті 1 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Зокрема, у порівняльній таблиці до проєкту вказано, що порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради, запроваджується на термін до 31 грудня 2020 року включно.

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО було ухвалено у вересні 2014 року, він набув чинності 18 жовтня 2014 року терміном на 3 роки. Термін його дії спливає 31 грудня 2019 року. Новий законопроєкт поданий головою фракції «Слуга народу» Давидом Арахамія та його першим заступником Олександром Корнієнком.

Як раніше повідомляла АрміяInform, 10 грудня президент України Володимир Зеленський заявив, що закон про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі буде продовжено на рік у чинній редакції. Глава держави завірив, що так звана «формула Штайнмаєра» поки що не буде закріплюватися у цьому законі.

Нагадаємо, що 9 грудня в Парижі пройшла зустріч лідерів країн «нормандського формату» — президентів України, Франції й РФ та канцлерки Німеччини. Під час спілкування з українськими ЗМІ за підсумками зустрічі Володимир Зеленський України заявив, що вважає оптимальним продовжити ще на рік термін дії закону про особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО, а вже потім імплементувати в нього «формулу Штайнмаєра».

Читайте нас у Facebook
Новини