ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З Африки додому повернулися понад сотню українських миротворців 10-ї «ювілейної» ротації

5 Грудня 2019
З Африки додому повернулися понад сотню українських миротворців 10-ї «ювілейної» ротації

Сьогодні на Львівщині в одній з військових частин Повітряного командування «Захід» хлібом та сіллю привітали військовослужбовців 18-го окремого вертолітного загону ЗСУ, які більше ніж шість місяців виконували бойові завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

З теплими словами до наших «африканців» звернулися головний штурман — начальник штурманського управління авіації Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Сергій Кушнір, представники Повітряного командування та інші.

Зокрема генерал-майор Сергій Кушнір щиро привітав особовий склад загону з поверненням додому.

– Радію за вас разом із вашими родинами. Ви з честю виконали поставлені перед вами завдання! Упевнений, що це не крайня миротворча місія для військовослужбовців Повітряних Сил. Будуть і наступні, – наголосив генерал-майор Сергій Кушнір.

Звитягу військових вшановано відомчими відзнаками й подяками. А учасниці вокального ансамблю «Мальви» та хореографічного колективу «Веселинка» подарували хоч і стомленим далеким перельотом, але щедрим на бурхливі оплески воїнам концертну програму.

Варто зазначити: всі представники ротації пройдуть поглиблене медичне обстеження і впродовж визначеного періоду перебуватимуть під наглядом фахівців Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Репортаж