ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як створити власний бізнес навчали військових за проєктом «Україна – Норвегія»

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Грудня 2019, 11:36

У рамках міжнародної програми «Україна – Норвегія» у Тернополі на базі Національного економічного університету (ТНЕУ) завершилися курси перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, які звільняються (звільнені) в запас або відставку та членів їхніх сімей. Військовослужбовці здійснювали професійну перепідготовку за спеціальністю «Підприємництво». У програму курсів включено дисципліни, які дають можливість опанувати основи відкриття власної справи.

Заняття проводили провідні науковці вишу, які є практиками та мають свій бізнес. Практичні заняття організовували на підприємствах регіону, у держаній фіскальній службі, банках та аудиторських компаніях. Під час проходження навчання військовослужбовці не лише здобували необхідні знання, що сприятимуть підвищенню рівня конкурентоспроможності на ринку праці, а й знаходили друзів, однодумців, які стануть надійною підтримкою, а, можливо, і майбутніми партнерами у відкритті власної справи.

Слухачами курсів були військовослужбовці, що підлягають звільненню у найближчий рік, а також колишні військовослужбовці, що залишили лави ЗСУ протягом останніх трьох років. Крім того, частина слухачів — учасники бойових дій, які виконували завдання у районі проведення ООС (АТО) на території Донецької та Луганської областей.

Привітати учасників проєкту прибули аташе з питань оборони в Україні та Грузії Посольства Норвегії Бойє Гардер Ліллеруд, президент Міжнародного Фонду Соціальної Адаптації Володимир Рубцов і командний склад військових частин та установ Тернопільського гарнізону. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про Героїв, які віддали свої життя за незалежність України.

Після цього випускникам курсів вручили свідоцтва державного зразка та міжнародні сертифікати, що дасть їм право займатися власним бізнесом.

Проєкт «Україна – Норвегія» започатковано у 2003 році, з цього часу його учасниками стали близько 11 000 осіб. ТНЕУ приєднався до участі у проєкті у 2014 році. За цей період на базі тернопільського вишу перепідготовку пройшли понад 700 військовослужбовців.

Фото ТНЕУ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram