ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як стати офіцером і в чому переваги навчання у військовому виші – дізналися старшокласники у Чернігові

15 Грудня 2019
Як стати офіцером і в чому переваги навчання у військовому виші – дізналися старшокласники у Чернігові

У Чернігів задля поінформування і зацікавлення потенційних кандидатів на навчання прибули представники одразу з чотирьох потужних військових вишів.

Про умови вступу та навчання у військових вишах, а також переваги служби в Збройних Силах України школярам розповіли офіцери і курсанти Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, Київського військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Одеської військової академії.

Зустріч військових зі школярами випускних класів відбулася у залі Чернігівського обласного молодіжного центру. Ініціювали та забезпечили проведення заходу офіцери Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальних послуг.

Під час заходу учні дізналися багато цікавого про вступні випробування, вимоги до абітурієнтів, навчання курсантів та перспективи військової служби. Також  школярі переглянули короткометражні фільми про військові навчальні заклади, а у фойє центру мали можливість ознайомитись зі зразками спорядження та стрілецького озброєння української армії.

Усі зацікавлені навчанням у престижних військових вишах також мали можливість поспілкуватися в індивідуальному порядку з офіцерами вишів, щоб  детальніше дізнатися про умови вступу та правила прийому.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Вишкіл