ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як стати і військовим, і фахівцем з ІТ-технологій? У ВІТІ майбутнім абітурієнтам розповіли про переваги військової освіти

1 Грудня 2019
Як стати  і військовим, і фахівцем з ІТ-технологій? У ВІТІ майбутнім абітурієнтам розповіли про переваги військової освіти

Уже традиційно щомісяця Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут проводить День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та всіх бажаючих киян та гостей міста.

Старшокласники та їхні батьки поспілкувалися з керівництвом та курсантами інституту, відвідали кафедри, навчальні аудиторії та казармені приміщення, постріляли у сучасному електронному тирі, пройшли тест на професію «програміст», а також оглянули  матеріально-технічну базу інституту.

Правила прийому до військового вищу тепер інші, про це також розповіли майбутнім абітурієнтам. Відтепер перший  обов’язковий предмет для всіх спеціальностей є українська мова та література. Далі, залежно від спеціальності, абітурієнти повинні здавати математику, фізику, іноземну мову, географію, хімію та біологію тощо.

У їдальні на них чекав солодкий перекус та ознайомлення із новою формою харчування у Збройних Силах.

А виставка зброї, засобів зв’язку та курсантських досягнень викликала у присутніх найбільше зацікавлення.

Майбутні абітурієнти побачили, як навчаються в цьому унікальному закладі, і багато хто з них вже зацікавилися професією військового зв’язківця і висловили бажання поступати до цього вишу.

Оксана Гаврилюк

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Освіта та наука