ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Я цілую обпечені руки, до грудей притискаючи їх…»

23 Грудня 2019
«Я цілую обпечені руки, до грудей притискаючи їх…»

Лауреат поетичного конкурсу «Муза в пікселі» харків’янка Ірина Власенко захопилась поезією ще зі школи. Писала про все, на що відгукувалась дівоча душа. Була навіть призеркою різноманітних творчих конкурсів.

‒ Патріотичною лірикою і військовою темою захопилася з часів Майдану, коли зайнялася волонтерською діяльністю, ‒ розповідає Ірина. – Тоді ж познайомилась з Яною Червоною, яка у квітні цього року загинула під Новозванівкою. Возили з нею нашим хлопцям речі першої необхідності. Потім Яна підписала контракт і поїхала на фронт, а я стала відвідувала тренінги й семінари, де готували психологів для наших хлопців.

За словами Ірини, вона й не помітила, як надання психологічної допомоги одному з поранених з позивним «Угрюмий» переросло в кохання. Незабаром учасник боїв за Савур-Могилу Дмитро Галка й Ірина Власенко побралися. Дмитро теж виявився творчою особистістю – разом із відомим українським DJ киянином Анатолієм Тапольським зіграв у спектаклі «Урок ДПЮ». На сцені вони розповідають, чому пішли воювати, як переживали війну та наскільки важко повертатися у звичайне життя.

‒ Пишаюся своїм мужнім коханим чоловіком, ‒ зізнається Ірина. – Тому вся моя армійська поезія присвячується йому.

Я цілую обпечені руки,

До грудей притискаючи їх…

Не було наче тої розлуки

І проклятих воєнних доріг.

І забулися дні ті та ночі

У тривозі за рідне життя.

Поцілую я втомлені очі –

І проблеми підуть в небуття…

Крадькома витираю я сльози –

Вже у серці нема порожнечі.

Ти ще взутий стоїш на порозі

І наплічник береш знов на плечі.

Я за тебе молилась щоночі –

І почув ті Господь молитви.

Обіймаєш мене і шепочеш:

«Більш, кохана, не плач. Я живий…»

А ще лауреат нашого поетичного конкурсу «Муза в пікселі» ‒ резервіст 120-го батальйону територіальної оборони. Ірина переконана, що її досвід психолога в разі необхідності допоможе в реальній бойовій обстановці.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt, Новини