ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воїни Харківського гарнізону відзначили День Збройних Сил України

7 Грудня 2019
Воїни Харківського гарнізону відзначили День Збройних Сил України

День Збройних Сил України у Харківському гарнізоні

Військовослужбовці Харківського гарнізону взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України, найкращих захисників нашої держави було заохочено.

Під час урочистостей в Харківському обласному військкоматі  заступник начальника Харківського гарнізону полковник Юрій Калгушкін зауважив на важливості призовної та мобілізаційної роботи в інтересах оборони України.

− Ви робити велику справу в плані роботи з призовниками-строковиками, запасниками та потенційними воїнами-контрактниками, − говорить полковник Юрій Калгушкін. – Кожен такий воїн складає моноліт усього нашого війська. Тому бажаю вам наполегливості та успіхів у професійній діяльності.

Найращим військовослужбовцям та цивільним працівникам він вручив відомчі відзнаки, грамоти чи подяки.

Після завершення офіційної частини заходу артисти вокальних та танцювальних колективів 9-го Гарнізонного будинку офіцерів провели святковий концерт.

А на військове свято у Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», окрім вихованців, прийшли сотні ветеранів Збройних Сил України, учасників АТО/ООС, а також школярі харківських шкіл.

− Серед наших кадетів нині чимало майбутніх генералів чи цивільних керівників найвищої ланки, − зауважив  начальник Кадетського корпусу генерал-майор Олексій Середа. − Проте головне, що всі вони вже є патріотами України і знають ціну професії захисника своєї держави.

Після вітальних виступів гостей навчального закладу найкращим юнакам та дівчатам присвоїли чергові кадетські звання, а офіцерам і цивільним викладачам вручили грамоти.

Далі свій творчий подарунок для присутніх зі сцени зробили музики  військового оркестру, вихованці вокального гуртку Кадетського корпусу та артисти 9-го Гарнізонного будинку офіцерів.

За словами командування Харківського гарнізону, під час святкування Дня Збройних Сил України сотні військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України узяли участь урізних святкових заходах за місцем розташування частин, а також провели урок мужності в цивільних навчальних закладах.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Свята та річниці