ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ВМС України потребують сучасних засобів протимінної безпеки

19 Грудня 2019
ВМС України потребують сучасних засобів протимінної безпеки

В Одесі військовослужбовцям Військо-Морських Сил ЗС України італійці презентували свої сучасні напрацювання стосовно пошуку, класифікації та знищення міноподібних предметів на морському дні.

Як розповів офіцер групи протичовнової боротьби протипідводного та протидиверсійного забезпечення ВМС ЗС України капітан 2 рангу Андрій Білан, унаслідок анексії Криму Російською Федерацією Україна втратила більшість тральних плавзасобів, тому сьогодні гостро стоїть питання протимінного забезпечення територіальних вод держави. З огляду на російську агресію, існує реальна можливість блокади українських портів мінними загородженням у місцях, які перебувають під контролем ВМС України.

Офіцер зазначив, що наразі розглядається питання вибору підприємства-постачальника засобів із пошуку, виявлення та знешкодження мін противника для забезпечення військового та цивільного судноплавства в акваторіях Азовського і Чорного морів у портах та на рекомендованих міжнародних морських шляхах. До цього часу було розглянуто пропозиції з Німеччини і Франції. На підставі запропонованих контрактів та оцінки експертів буде прийнято рішення про закупівлю необхідних засобів для ВМС України.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Озброєння та техніка