ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Вільха-М» знищила ціль на рекордній відстані

19 Грудня 2019
«Вільха-М» знищила ціль на рекордній відстані

В Україні відбулися успішні випробовування ракет реактивної системи залпового вогню «Вільха-М» із дальністю ураження на відстань у понад 100 кілометрів. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

«Державне конструкторське бюро «Луч» провело чергові випробування і здійснило 2 успішних запуски ракети «Вільха-М» на відстань більше 100 км. Кругове відхилення склало менше 30 метрів», – написав секретар РНБО.

Секретар РНБО висловив переконання, що цей вид озброєнь дозволить Збройним Силам України успішно виконувати цілий ряд завдань тактичного характеру.

«Система залпового вогню «Вiльха-М» буде в ЗСУ найпотужнішим за дальністю ураження озброєнням сухопутного базування. «Вільхою-М» пiсля прийняття її на озброєння можна буде вражати рiзноманiтнi сухопутнi цiлi та вирішувати оперативно-тактичнi завдання.
Вітаю наших конструкторів і військових!» – зазначив О. Данілов.

Як повідомляла АрміяInform, у серпні на Одещині відбулися успішні випробування  модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню «Вільха-М» зі збільшеною дальністю ураження. Головним розробником ракетного комплексу виступає київське КБ «Луч». «Вільху»  створено на базі реактивної системи залпового вогню «Смерч» радянської розробки.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Озброєння та техніка