ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Віфлеємський вогонь миру засяяв у Військово-медичному клінічному центрі Східного регіону

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Грудня 2019, 8:38

Віфлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового, яка полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Цього року вогонь миру засяяв і у Військово-медичному клінічному центрі Східного регіону. Таку почесну місію взяли на себе пластуни з Дніпра.

– Наш Вогонь продовжує свою подорож! – розповіли військовим пластуни. З Відня він дістався до Києва, а вже сьогодні він у місті Дніпро. Ми бажаємо щоб кожен разом із Віфлеємським Вогнем Миру отримав частинку любові й добра!

У Дніпрі Віфлеємський вогонь миру розпочав свій шлях із кімнати очікування для учасників АТО та військовослужбовців на центральному залізничному вокзалі міста, де його отримали волонтери групи «Вокзал-Дніпро».

В Україні з 1998 року Вогонь, який символізує мир, любов і добро, символічно об’єднує всіх українців, поширюють його пластуни – українські скаути. Щорічно вони передають Віфлеємський Вогонь Миру громадам міст, лікарням, школам, дитячим будинкам, державним установам по всій Україні. Пластуни вже 5-й рік передають Віфлеємський Вогонь Миру і різдвяні подарунки українським захисникам у район бойових дій на Сході України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram