ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відносини України й Азербайджану вийдуть на новий рівень

17 Грудня 2019
Відносини України й Азербайджану вийдуть на новий рівень

Під час офіційного візиту до Азербайджанської Республіки, про який раніше повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

На переговорах глави держав наголосили на збільшенні товарообігу між країнами, який торік склав близько 900 мільйонів доларів, взаємному інтересі в розширенні співпраці в енергетичній, транспортній сферах та в сільському господарстві, активізації взаємного інвестування.

— Наші відносини мають бути на новому рівні. Ми маємо збільшити товарообіг та присутність українського бізнесу в Азербайджані та азербайджанського — в Україні, — сказав Президент під час переговорів делегацій України та Азербайджану в Баку.

Як повідомляє пресслужба Президента, Володимир Зеленський акцентував увагу на тому, що в Україні починається масштабна приватизація та є можливість створення великих концесійних інфраструктурних проєктів.

— Ми домовилися з паном Президентом про те, що на початку наступного року обов’язково створимо не просто робочу групу, а справжню команду людей, яка приїде від імені Президента Азербайджану в Україну та предметно подивиться всі ті об’єкти, можливості, підприємства, у яких ми можемо разом працювати, — наголосив Володимир Зеленський.

Окрему увагу глави держав приділили розвитку туристичних потоків, які сприятимуть економічному зростанню обох країн.

— Я знаю, що азербайджанці дуже люблять наш Трускавець, відвідують столицю. Однак у нас ще багато дивовижних місць. Наприклад, одеські пляжі. В Одесі є всі умови для пляжного відпочинку. Для цього ми запрошуємо інвесторів, щоб покращити місцеву інфраструктуру, — сказав Президент.

За словами Ільхама Алієва, Азербайджан посідає 27-ме місце у світі за якістю доріг.

Володимир Зеленський підкреслив, що Україна має великі плани з будівництва доріг, а українці потребують якісної логістики. Він запросив азербайджанські компанії інвестувати в розбудову якісної дорожньої інфраструктури в Україні.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України