ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відбір ветеранів для участі у марш-кидку в Шотландії влітку 2020 року

17 Грудня 2019
Відбір ветеранів для участі у марш-кидку в Шотландії влітку 2020 року

Стартував відбір кандидатів до команди учасників бойових дій для участі в марш-кидку The Cateran Yomp у Шотландії 6-7 червня 2020 року, повідомили АрміяInform у БФ «Ветеранська десятка».

— Проєкт триває третій рік поспіль за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, благодійного фонду «Ветеранська десятка» / Veterans Dozen Foundation та американсько-британського ветеранського фонду Allied Forces Foundation, — повідомив координатор The Cateran Yomp в Україні Володимир Гаврилов. — Основна мета проєкту — психологічна та фізична реабілітація ветеранів і діючих військових, які брали участь у бойових діях і зазнали поранень. Це не спортивні змагання! Результат кожного учасника — його власна перемога над собою після важкого поранення, тривалого лікування та реабілітації.

The Cateran Yomp у Шотландії — не спортивні змагання! Результат кожного учасника — його власна перемога над собою після важкого поранення та тривалого лікування.

Маршрут марш-кидка проліг пересіченою місцевістю (лісосмуги, річки, болотяна місцевість) із перепадами висот до 600 м та має три етапи:

  • Бронзовий — 22 милі (35,2 км) за 8 годин.
  • Срібний — 36 миль (57,6 км) за 11 годин.
  • Золотий — 54 милі (86,4 км) за 24 години.

Учасники мають здолати останній етап не пізніше ніж за 24 години з моменту старту (вранці 6 червня 2020 року). На фініші кожного етапу учасники отримують відповідну медаль.

Ветерани самі визначають дистанцію, яку долатимуть, відповідно до свого фізичного стану, та мають бути готові пройти її до кінця.

У марш-кидку The Cateran Yomp традиційно беруть участь команди військових ветеранів США, Великої Британії, Данії, Грузії та інших країн. Вони проживають разом у тренувальному центрі Збройних сил Великої Британії в Шотландії. Спілкування ветеранів із побратимами з інших країн сприяє їхній психологічній і соціальній реабілітації.

Вимоги до кандидатів:

  • Участь у бойових діях (документальне підтвердження).
  • Наявність поранення чи хвороби, пов’язаної з участю в бойових діях.
  • Володіння англійською мовою на початковому рівні (А1/А2).
  • Наявність медичного допуску від лікаря спортивної медицини.

До участі в проєкті запрошують ветеранів і діючих військових ЗСУ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, СБУ, Державної служби надзвичайних ситуацій, ветеранів добровольчих батальйонів.

Перевагу буде віддано важкопораненим військовикам (ампутації кінцівок, утрата зору, опіки тощо), а також ветеранам, які мають нагальну потребу в психологічній і соціальній реабілітації.

Відбір відбудеться через індивідуальні співбесіди з урахуванням наданої кандидатом інформації про себе. Тестування фізичної витривалості проходитиме під час спортивного злагодження, інформація про дату, місце і час проведення надійде додатково.

Кандидати мають до 15 січня 2020 року заповнити реєстраційну форму.

Співбесіди з кандидатами відбудуться в період 16–31 січня 2020 року дистанційно (для тих, хто проживає у регіонах) або під час особистої зустрічі (для мешканців Києва та області).

Підготував Руслан Ткачук

Читайте також:

Українські ветерани здобули чотири «золота» на змаганнях у Шотландії

«Прийди та підтримай героїв!» — Вадим Свириденко запрошує небайдужих до забігу «Ветеранська десятка»

«Ветеранська десятка» зібрала понад 300 бігунів

Українського генерала нагороджено орденом США «Легіон Пошани»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Спорт