ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Від Майдану до фронту

15 Грудня 2019
Від Майдану до фронту

Оператор-навідник Дмитро родом із Київщини, вже третій рік він боронить східні кордони у складі механізованої бригади. До призову на військову службу воїн був активістом подій на Майдані та членом громадської організації. Із початком військової агресії Дмитро неодноразово виїжджав на Донбас, де допомагав будувати укріплення нашим армійцям, зокрема бліндажі, спостережні пункти,  неподалік місць де нині виконує бойові завдання у складі свого підрозділу. У подальшому це підштовхнуло бійця укласти контракт і стати на захист Батьківщини, коли йому ледь виповнилося 18 років.

− Я не хочу, щоб на рідній Київщині, як тут, на Донбасі,  мої рідні та близькі ховалися по підвалах від обстрілів, не хочу бачити їхні сльози та страх. Якщо ворога не зупинити, він буде просуватися далі, тому я і прийшов до війська в такі складні часи для держави, − зазначив військовослужбовець Дмитро.

Уже під час проходження військової служби військовий  зрозумів, що таке біль втрат. У 2016 році він поховав свого друга, який трагічно загинув під час обстрілів поблизу Авдіївки.

Дмитро мріє побачити  Україну незалежною від будь-кого агресора, економічно розвинутою та процвітаючою.  У майбутньому він планує разом із побратимами відкрити власний бізнес із монтажу вікон та дверей, однак завжди готовий захищати країну до перемоги.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Life story