ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Туреччині завершився робочий візит делегації на чолі з командувачем ВМС ЗС України

14 Грудня 2019
В Туреччині завершився робочий візит делегації на чолі з командувачем ВМС ЗС України

З 08 по 13 грудня, в Турецькій Республіці тривав робочий візит делегації на чолі з командувачем ВМС ЗС України адміралом Ігорем Воронченком. Нагадаємо, що метою заходу було продовження діалогу у військово-морській сфері між ВМС ЗС України та ВМС Турецької Республіки, обговорення актуальних питань регіональної безпеки, повідомляє сайт Міністерства оборони України.

В рамках візиту, українська делегація провела низку важливих зустрічей з питань реалізації завдань з двостороннього співробітництва, серед яких відбулась зустріч з представниками промисловості, де обговорювались питання можливого військово-технічного співробітництва в галузі кораблебудування. Також, делегація відвідала Командування Південного морського району (м.Ізмір), амфібійних сил (м.Фоча), бригаду морської піхоти та кораблі Турецької Республіки, де українські військові мали можливість ознайомитись з організаційною структурою, завданнями, підготовкою, зразками озброєння підрозділів, тощо.

Важливо відмітити, що Командувач ВМС Турецької Республіки адмірал Аднан Озбал, під час переговорів з українською стороною підкреслив зацікавленість у співробітництві двох флотів та розвитку військово-технічного співробітництва, а також підкреслив незмінну позицію Турецької Республіки щодо територіальної цілісності України та підтримки в прагненнях України до вступу в НАТО.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України