ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі військові медики рятують вогнеборців

6 Грудня 2019
В Одесі військові медики рятують вогнеборців

Артем ‒ газодимозахисник,  пожежник-рятувальник 1 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій. Два дні тому, коли вся Україна затамувавши подих спостерігала за тим, як розгортаються трагічні  події в Одесі, він був одним із тих, хто працював у самому пеклі та гасив пожежу в приміщенні Одеського коледжу економіки.

Крок за кроком вогнеборець рухався крізь пелену диму, вдивляючись у знищені вщент пожежею приміщення і вишукував поглядом тих, хто чекав на допомогу. Він  розумів, що за всі дванадцять років його рятувального стажу такої пожежі в місті ще не було.

Ще крок ‒ і раптом Артем відчув, як його щось звалило з ніг і стало важко дихати ‒ на нього згори впали важкі плити перекриття верхніх поверхів. Чоловіка врятували пожежна каска, бойовий одяг та балони з повітрям.

Наразі він перебуває у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону. До слова, військові медики ВМКЦ одразу запропонували надати допомогу вогнеборцям, які зазнали травм чи поранень.

‒ Я то що, ось моєму товаришу, який рятуючи людей, що викидалися з вікон, пощастило менше – він впав із триколінної драбини і знаходиться у вкрай важкому стані, ‒ говорить Артем, який попри власний біль і втому все одно більше переживає за своїх побратимів.

А ще він знайшов у собі сили, аби подякувати військовим медикам за їхню роботу, в якої немає перерви на свята та вихідні.

‒  Вітаю всіх із Днем Збройних Сил України. Вдячний, що військові не залишилися осторонь цієї біди, ‒ сказав пожежний-рятувальник Артем. – На вас, воїни, сподівається держава, тримайте країну там, на Сході, а ми, рятувальники, тут впораємось.

P/s. Коли готувався матеріал стало відомо, що з 1-ї міської клінічної лікарні м.Одеси до ВМКЦ Південного регіону доставлено ще трьох постраждалих у пожежі.

Наталія Задверняк

Фото пресцентру ОК «Південь»

Читайте нас в Telegram
Новини