ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі проведено збір оперативних чергових Повітряних Сил

4 Грудня 2019
В Одесі проведено збір  оперативних чергових Повітряних Сил

На базі штабу повітряного командування «Південь» в Одесі проведено дводенний збір з оперативними черговими Повітряних Сил Збройних Сил України. Захід проводився з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навиків чергових бойових обслуг пунктів управління щодо їхніх дій в особливих випадках несення бойового чергування за різних умов обстановки.

У зборі, який проводився під керівництвом  начальника штабу ‒ першого заступника Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта В’ячеслава Шамко, взяли участь оперативні чергові частин ПС ЗС України, їх заступники та службові особи чергових бойових обслуг командного центру, центрів управління та оповіщення повітряних командувань та інших частин Повітряних Сил.

Під час заходу учасники відвідали Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України, де відпрацювали організацію взаємодії  з протиповітряної оборони країни.

Також учасники зборів відвідали Південну військово-морську базу ВМС Збройних Сил України та бойові кораблі ВМС України.

Після завершення заходу генерал-лейтенант В’ячеслав Шамко вручив нагороди офіцерам, які відзначилися за підсумками несення бойового чергування у 2019 році та оголосив головні завдання з протиповітряної оборони України на наступний 2020 рік.

Фото – пресслужба ПвК «Південь»

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини