ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд «за» спрощену взаємодію військкоматів із роботодавцями

20 Грудня 2019

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет заявляє, що в уряді працюють над спрощенням взаємодії бізнесу з військкоматами при кадровому адмініструванні співробітників. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, згідно з законом, великі компанії повинні мати спеціальних співробітників, які облікують військовозобов’язаних. Вони перебувають у постійній кореспонденції з військкоматами в усій країні, повідомляючи їм про будь-яку зміну статусу своїх співробітників. «Усі ці переписки з військкоматами, звісно, в паперовій формі», – написав міністр.

Водночас Дубілет зазначив, що проблема не так у паперовій формі документообігу, як у тім, що вся інформація, яку військкомати вимагають у бізнесу, в держави вже є.

«Єдине, де взаємодію військкоматів і бізнесу можна залишити, – це питання бронювання (там теж є проблеми) і, можливо, якихось навчань», – заявив міністр.

Дубілет наголосив, що військкомати, трудові книжки, лікарняні та багато інших аспектів мають бути максимально спрощені, щоб вартість супроводу співробітника була, як у західних країнах.

Нагадаємо, за інформацією АрміїInform, вчора, 19 грудня, під час брифінгу «Пріоритетні напрямки реформи Міністерства оборони та Збройних Сил України на 2019 – 2020 роки» заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк наголосив, що запровадження «електронного документообігу — частина цифрової трансформації ЗСУ».

— Під час попереднього вивчення ситуації в рамках проєкту антибюрократії наша нова команда виявила жахливу кількість паперів, які повинні підписувати у військових частинах. Тому такі речі повинні піти в минуле і вони підуть в минуле, — зазначив Олексій Марценюк.

За його словами, Міноборони переводитиме документи, які є базовими для військовослужбовців, в електронну форму.

Стежте за нами в Instagram
Новини