ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські дипломати висловили протест через відвідання Сербії представниками окупаційної адміністрації Криму

12 Грудня 2019
Українські дипломати висловили протест через відвідання Сербії представниками окупаційної адміністрації Криму

Міністерство закордонних справ України глибоко стурбоване фактом візиту представників окупаційної адміністрації Криму до Белграда 4-7 грудня та викликало для висловлення протесту Тимчасову повірену у справах Республіки Сербія в Україні Світлану Кошутич.

Відповідний коментар опубліковано на офіційному сайті закордонного відомства України.

«Міністерство закордонних справ України глибоко стурбоване  фактом візиту представників окупаційної адміністрації Криму до Белграда 4-7 грудня, під час якого мали місце зустрічі з депутатами Парламенту Сербії та проведення конференції «Белградський діалог: конструктивні відносини з Росією та визнання волевиявлення народу Криму», йдеться у повідомленні.

У МЗС наголошують, що зазначене сприймається Україною як недружній акт, який порушує положення резолюції Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27.03.2014. «Територіальна цілісність України» та кваліфікується  як спроба російської Федерації легітимізувати незаконну окупацію Автономної Республіки Крим.

Як повідомили у відомстві, для висловлення протесту, 11 грудня 2019 року до МЗС України була запрошена Тимчасова повірена у справах Республіки Сербія в Україні Світлана Кошутич.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини світу та України